VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Výstava BAZÉNY, SAUNY & SPA 2015Specializovaný veletrh Bazény, Sauny & SPA, který se koná 15. - 19. září...

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Jídelní lístek - Aktuální týdenStánek s občerstvením ukončil letní provoz

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SEKO ITALIA S.p.a. SAS SRBA NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE KRIPSOL EXPORT S.L. HUGO LAHME GmbH PENTAIR WATER FIP S.P.A. MTS PRODUKTE PLASTICA SPECK PUMPEN ZODIAC POOL CARE ARMSTRONG DLW AG CORAPLAX, S. L. FLEXINOX, S. A. BOMBAS SACI S.A. VÁGNER POOL IML PAHLÉN GRIFFON - BISON INTERNATIONAL CHEMOFORM GROUP Bomba PSH ESPIROFLEX SOLAR MAGIC AUS VAN ERP INTERNATIONAL BV FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HAYWARD

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.