VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HUGO LAHME GmbH DLW Flooring GmbH MTS PRODUKTE Bomba PSH VAN ERP INTERNATIONAL BV CHEMOFORM GROUP IML CORAPLAX, S. L. SOLAR MAGIC AUS NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE PLASTICA VÁGNER POOL FIP S.P.A. BOMBAS SACI S.A. SEKO ITALIA S.p.a. PAHLÉN PENTAIR WATER ESPIROFLEX HAYWARD SPECK PUMPEN SAS SRBA FLEXINOX, S. A. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL FAIRLAND ELECTRIC Ltd. KRIPSOL EXPORT S.L. ZODIAC POOL CARE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.