VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Důležitá informacePřípravky obsahujících více než 12% peroxidu vodíku

Novinky 2015Sekce novinek 2015 byla spuštěna

Hlavní katalog VP 2015V našem hlavním katalogu naleznete veškerý sortiment pro vybavení bazénů...

Jídelní lístek - Aktuální týdenNavštivte náš stánek s občerstvením

Výstava BAZÉNY, SAUNY & SPA 2015Specializovaný veletrh Bazény, Sauny & SPA, který se koná 15. - 19. září...

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FIP S.P.A. ZODIAC POOL CARE PAHLÉN ARMSTRONG DLW AG VÁGNER POOL MTS PRODUKTE SEKO ITALIA S.p.a. FLEXINOX, S. A. NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE CHEMOFORM GROUP HUGO LAHME GmbH SAS SRBA BOMBAS SACI S.A. PLASTICA ESPIROFLEX HAYWARD CORAPLAX, S. L. Bomba PSH GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PENTAIR WATER IML KRIPSOL EXPORT S.L. SOLAR MAGIC AUS VAN ERP INTERNATIONAL BV SPECK PUMPEN FAIRLAND ELECTRIC Ltd.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.