VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Provoz v období svátků 2015Od 22.12.2015 do 10.1.2016 zavřeno z důvodů vánočních svátků a inventury.

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SEKO ITALIA S.p.a. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PENTAIR WATER PAHLÉN IML SOLAR MAGIC AUS VAN ERP INTERNATIONAL BV Bomba PSH CORAPLAX, S. L. FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE FIP S.P.A. HAYWARD MTS PRODUKTE BOMBAS SACI S.A. HUGO LAHME GmbH GRIFFON - BISON INTERNATIONAL ESPIROFLEX ZODIAC POOL CARE DLW Flooring GmbH CHEMOFORM GROUP SPECK PUMPEN KRIPSOL EXPORT S.L. PLASTICA SAS SRBA

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.