VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvenímStánek s občerstvením zahájí svůj sezónní provoz

Jídelní lístek - Aktuální týdenStánek s občerstvením zahájí svůj sezónní provoz

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ESPIROFLEX HUGO LAHME GmbH FLEXINOX, S. A. BOMBAS SACI S.A. HAYWARD IML SOLAR MAGIC AUS DLW Flooring GmbH Bomba PSH CHEMOFORM GROUP GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PAHLÉN MTS PRODUKTE NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE FIP S.P.A. KRIPSOL EXPORT S.L. SAS SRBA CORAPLAX, S. L. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. VAN ERP INTERNATIONAL BV ZODIAC POOL CARE PENTAIR WATER VÁGNER POOL SEKO ITALIA S.p.a. SPECK PUMPEN PLASTICA

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.