VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Novinky 2015Sekce novinek 2015 byla spuštěna

Stánek s občerstvením 2015Stánek s občerstvením opět otevírá svůj letní provoz 4.5.2015, těšíme se...

Hlavní katalog VP 2015V našem hlavním katalogu naleznete veškerý sortiment pro vybavení bazénů...

Důležitá informacePřípravky obsahujících více než 12% peroxidu vodíku

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SPECK PUMPEN MTS PRODUKTE FLEXINOX, S. A. HAYWARD IML GRIFFON - BISON INTERNATIONAL ARMSTRONG DLW AG FAIRLAND ELECTRIC Ltd. KRIPSOL EXPORT S.L. BOMBAS SACI S.A. SAS SRBA CHEMOFORM GROUP HUGO LAHME GmbH VAN ERP INTERNATIONAL BV NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE PLASTICA CORAPLAX, S. L. SEKO ITALIA S.p.a. PAHLÉN PENTAIR WATER ZODIAC POOL CARE ESPIROFLEX FIP S.P.A. Bomba PSH SOLAR MAGIC AUS VÁGNER POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.