VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídka práce: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT Společnost Vágner Pool s.r.o., zabývající se bazénovou technologií,...

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE FLEXINOX, S. A. PAHLÉN SOLAR MAGIC AUS HAYWARD VAN ERP INTERNATIONAL BV PENTAIR WATER SAS SRBA FIP S.P.A. SPECK PUMPEN DLW Flooring GmbH SEKO ITALIA S.p.a. HUGO LAHME GmbH ZODIAC POOL CARE KRIPSOL EXPORT S.L. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL CHEMOFORM GROUP BOMBAS SACI S.A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. CORAPLAX, S. L. PLASTICA MTS PRODUKTE IML ESPIROFLEX VÁGNER POOL Bomba PSH

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.