VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídka práce - Technický specialistaTechnický specialista tepelných čerpadel

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Provoz v období svátků 2017 - 2018Od 21.12.2017 do 7.1.2018 zavřeno z důvodů vánočních svátků a inventury.

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Hotová jídla

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FIP S.P.A. PLASTICA SPECK PUMPEN SEKO ITALIA S.p.a. VÁGNER POOL BS POOL BOMBAS SACI S.A. ZODIAC POOL CARE DLW Flooring GmbH CHEMOFORM AG KRIPSOL EXPORT S.L. PAHLÉN ESPIROFLEX GRIFFON - BISON INTERNATIONAL IML FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HEXAGONE PROPULSION SYSTEMS DINOTEC FLEXINOX, S. A. DALLES DE FRANCE BIO UV HAYWARD HUGO LAHME GmbH

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.