VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu

Katalog 2017S radostí Vám oznamujeme dostupnost nového katalogu 2017

Stánek s občerstvením19.5. Stánek zahajuje provoz 22.5.2017

Kategorie Změny ceninformace o nové kategorii v našem Eshopu.

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HEXAGONE BOMBAS SACI S.A. FIP S.P.A. IML CHEMOFORM AG PLASTICA PROPULSION SYSTEMS DLW Flooring GmbH DALLES DE FRANCE ZODIAC POOL CARE ESPIROFLEX GRIFFON - BISON INTERNATIONAL DINOTEC PAHLÉN HAYWARD KRIPSOL EXPORT S.L. FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL SEKO ITALIA S.p.a. BIO UV FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HUGO LAHME GmbH SPECK PUMPEN BS POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.