VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ZODIAC POOL CARE BOMBAS SACI S.A. CHEMOFORM AG BS POOL PAHLÉN GRIFFON - BISON INTERNATIONAL KRIPSOL EXPORT S.L. DINOTEC SPECK PUMPEN HUGO LAHME GmbH FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DALLES DE FRANCE HAYWARD ESPIROFLEX SEKO ITALIA S.p.a. PROPULSION SYSTEMS FLEXINOX, S. A. HEXAGONE VÁGNER POOL FIP S.P.A. BIO UV IML PLASTICA

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.