VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - SkladníkSkladník

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
DINOTEC FIP S.P.A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. CHEMOFORM AG ESPIROFLEX GRIFFON - BISON INTERNATIONAL ZODIAC POOL CARE PROPULSION SYSTEMS HAYWARD BS POOL PAHLÉN BIO UV VÁGNER POOL DALLES DE FRANCE SPECK PUMPEN HUGO LAHME GmbH FLEXINOX, S. A. BOMBAS SACI S.A. SEKO ITALIA S.p.a. KRIPSOL EXPORT S.L. HEXAGONE PLASTICA IML

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.