VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Stánek s občerstvením6.5.2019 STÁNEK ZAHAJUJE SVŮJ LETNÍ PROVOZ

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SPECK PUMPEN IML FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PAHLÉN GRIFFON - BISON INTERNATIONAL ZODIAC POOL CARE CHEMOFORM AG PLASTICA BOMBAS SACI S.A. DINOTEC HUGO LAHME GmbH DALLES DE FRANCE KRIPSOL EXPORT S.L. FIP S.P.A. VÁGNER POOL BS POOL PROPULSION SYSTEMS ESPIROFLEX HAYWARD SEKO ITALIA S.p.a. HEXAGONE FLEXINOX, S. A. BIO UV

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.