VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením6.5.2019 STÁNEK ZAHAJUJE SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Likvidace skladu DLW delifolRádi bychom Vás upozornili na poslední možnost nákupu DLW produktů za...

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HEXAGONE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL VÁGNER POOL BS POOL FLEXINOX, S. A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PAHLÉN HAYWARD ESPIROFLEX PROPULSION SYSTEMS BIO UV CHEMOFORM AG DALLES DE FRANCE SEKO ITALIA S.p.a. BOMBAS SACI S.A. KRIPSOL EXPORT S.L. SPECK PUMPEN IML HUGO LAHME GmbH FIP S.P.A. ZODIAC POOL CARE PLASTICA DINOTEC

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.