VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Stánek s občerstvením16.4. Stánek zahajuje provoz 16.4.2018

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
VÁGNER POOL HEXAGONE FIP S.P.A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DALLES DE FRANCE DINOTEC DLW Flooring GmbH PLASTICA SPECK PUMPEN BOMBAS SACI S.A. PROPULSION SYSTEMS SEKO ITALIA S.p.a. CHEMOFORM AG ZODIAC POOL CARE HAYWARD PAHLÉN BS POOL HUGO LAHME GmbH FLEXINOX, S. A. BIO UV GRIFFON - BISON INTERNATIONAL KRIPSOL EXPORT S.L. IML ESPIROFLEX

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.