VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs

Nabídka práce

Specialista pro inteligentní systémy a řízení

Jste komunikativní člověk, který se nebojí učit novým věcem a o své znalosti se podělit s ostatními? Jste vizionář a umíte své projekty dotáhnout do konce? Pak jste možná tím, koho potřebujeme - čtěte proto dále!

Koho hledáme?

Pro podporu vývoje a servisu v oblasti inteligentního řízení bazénových technologií přijmeme specialistu/vývojáře s relevantními zkušenostmi.

Ideální kandidát by měl mít následující profil:

Důležité požadavky na kandidáty

  • zkušenost s inteligentními systémy, řízením a vzdáleným přístupem
  • zkušenost s elektronikou, popř. programováním
  • analyticko-konstruktivní myšlení pro možnost vývoje vlastních aplikací
  • prozákaznický přístup, schopnost jednat s lidmi
  • zkušenost s bazénovými technologiemi výhodou

Velmi vítáme

  • praxi v oblasti vytápění/chlazení a tepelné výměny
  • zkušenost s tepelnými čerpadly, dávkováním a dalšími bazénovými technologiemi
  • schopnost pracovat s elektrickými spotřebiči vč. zapojení
  • obchodní zkušenosti
  • angličtinu nebo ruštinu na komunikativní úrovni

Úspěšný kandidát se může těšit na:

Náplň práce

  • kvalitní technická podpora servisu a zákazníkům
  • vývoj vlastních řešení a aplikací, komunikace s dodavateli
  • spolupráce při přípravě návodů a technické dokumentace
  • odborná školení a koučink pro zákazníky z řad bazénářů
  • služební cesty po ČR i do zahraničí

Co nabízíme?

  • zaměstnání na HPP u stabilní a dlouhodobě ziskové české společnosti
  • důkladné zaškolení v ČR a podle potřeby i v zahraničí
  • skvělý a přátelský kolektiv
  • příjemné firemní prostředí
  • možnost realizovat svoje nápady, myšlenkovou autonomii
  • přímé řízení, rychlé a pružné rozhodovací procesy
  • možnost vytvoření týmu pro oblast inteligentního řízení technologií

Zaujala Vás tato nabídka a máte požadované zkušenosti? Pak se s Vámi rádi setkáme na pohovoru u nás ve společnosti Vágner Pool, kde si o této nově obsazované pozici řekneme mnohem více.

Kontaktujte nás na tel. čísle: +420 777952393 nebo na emailové adrese anna.nachtmannova@vagnerpool.com