VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs

Nabídka práce - Skladník

Kdo jsme?

Vágner Pool s.r.o. je významný výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie s pobočkami v Chorvatsku, Německu a Španělsku. Jsme ryze česká firma s 30letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, v celé Evropě i mimo ni. Vágner Pool s.r.o je distributorem světových výrobců v bazénovém průmyslu.

Společnost Vágner Pool je postavená na principu fair play s dlouholetou spoluprací a osobním přístupem ke svým zákazníkům. Nejen díky tomu se stala velmi významným hráčem na evropském trhu s bazénovými technologiemi.

Náplň práce:

  • Vychystávání zboží dle objednávek
  • Práce s ručním paletovým vozíkem
  • Vybalování a naskladňování zboží
  • Udržování pořádku na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Výborný zdravotní stav
  • Fyzickou zdatnost
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost, týmovou spolupráci, flexibilitu a loajalitu
  • PC gramotnost a praxe v oboru výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
  • Dobré platové podmínky, bonusové ohodnocení, placené přesčasy
  • Stravenky
  • Výraznou slevu na zboží
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ PO-PÁ

V případě zájmu prosím kontaktujte prosím:
Štěpán Kovář
+420 732 342 954
stepan.kovar@vagnerpool.com