VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs

Naši partneři

Výhradní zastoupení firem

BS POOL Společnost navrhuje a vyrábí jednotky elektrolýz slané vody pro veřejné i soukromé bazény. Jejich závazkem je navrhnout výrobky pro dezinfekci vody v bazénech bez chemických produktů.

PRODUKTY Zavřít

DALLES DE FRANCE FRANCIE - výrobce dlažby. V nabídce je šest dekorativních kolekcí dlažby s vysokou odolností vyrobené ze surové skály. Vytváří příjemné prostředí teras, zahrad, interiérů a kolem venkovních i vnitřních bazénů.

PRODUKTY Zavřít

BOMBAS SACI S.A. ŠPANĚLSKO - firma specializující se na výrobu čerpadel. Důslednou kontrolou každého kusu a používáním kvalitních materiálů pro výrobu jednotlivých komponentů čerpadla dosahují dlouhé životnosti a tichého chodu. Vhodná i pro bazény se slanou a mořskou vodou.

PRODUKTY Zavřít

ESPIROFLEX ŠPANĚLSKO - vedoucí firma na trhu s PVC bazénovými hadicemi využívající nejpokročilejší technologie. Vysokou kvalitu hadic zajištuje vnitřní vrstva se speciálním povrchem PROTECT, která je odolná proti oděrům a chlorovým přípravkům.

PRODUKTY Zavřít

FAIRLAND ELECTRIC Ltd. ČÍNA - výrobce tepelných čerpadel , který využívá moderní a kvalitní japonské technologie, díky čemuž se čerpadla s hodnotou C.O.P. až 16 staly nejúčinnějšími tepelnými čerpadly na trhu. Vhodné nejen k ohřevu soukromých a veřejných bazénů, ale v nabídce jsou také čerpadla s funkcí ochlazování.

PRODUKTY Zavřít

GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HOLANDSKO - výrobce lepidel a čističů - lepidla jsou charakteristická výbornými lepícími vlastnostmi, rychlým zasycháním, snadným nanášením a speciálním štětcem.

PRODUKTY Zavřít

HEXAGONE

PRODUKTY Zavřít

CHEMOFORM AG NĚMECKO - jeden z největších výrobců bazénové chemie v Evropě - nabízí širokou řadu úzce specializovaných a tím pádem i vysoce efektivních produktů určených pro péči o soukromé i veřejné bazény.

PRODUKTY Zavřít

IML ŠPANĚLSKO - výrobce bazénových čerpadel, filtru a dalšího příslušenství - na trhu existuje více než 50 let, což také potvrzuje kvalitu jejich produktů. Stále se zaměřuje na vývoj a design výrobků a zároveń nabízí výborný servis.

PRODUKTY Zavřít

KRIPSOL EXPORT S.L. ŠPANĚLSKO - společnost existující na trhu od roku 1987. Zabývá se výrobou filtrů, protiproudů a ostatního bazénového příslušenství, jako jsou například světla, skimmery, žebříky.

PRODUKTY Zavřít

PENTAIR WATER BELGIE - Světový lídr na poli bazénových technologií, spa a vodních zařízení. Firma Pentair vybudovala reputaci jako inovativní lídr, zajišťující výkononné, spolehlivé a energeticky úsporné produkty, které může uživatel pohodlně a bezstarostně používat.

PRODUKTY Zavřít

ROWIN PLASTICS

PRODUKTY Zavřít

SEKO ITALIA S.p.a. ITÁLIE - výrobce dávkovacích zařízení s dlouholetou zkušeností v oblasti úpravy vody. Firma nabízí široký sortiment určený k dávkování chemie od jednoduchých dávkovačů po složité dávkovací stanice. Výrobky jsou určeny jak pro soukromé tak i veřejné bazény.

PRODUKTY Zavřít

VÁGNER POOL ČESKÁ REPUBLIKA - velkoobchod Vágner Pool se již od roku 1994 zabývá prodejem a výrobou produktů bazénové technologie a příslušenství. Mezi vlastní výrobky se řadí: navíjecí zařízení, chrliče, elektroautomatická řízení, transformátory, tepelné výměníky,elektrické topení, solární panely a dále komplektuje filtrační a protiproudé zařízení. Momentálně patří k největším v oboru v rámci ČR, úspěšně spolupracuje s mnoha významnými zahraničními výrobci a vyváží do více než 20 zemí .

PRODUKTY Zavřít

VGE INTERNATIONAL BV HOLANDSKO -VGE International BV je vedoucím hráčem trhu ve vývoji a výrobě UV-C zařízení pro soukromý bazén. Šetrnost k životnímu prostředí a úspory energie jsou hlavní otázkami této společnosti.

PRODUKTY Zavřít

 

Zastoupení firem

AQUARAM VALVES & FITTINGS ŠPANĚLSKO - AQUARAM VALVES & FITTINGS S.L. (dříve CORAPLAX) je mezinárodní společnost zabývající se výrobou ventilů a fitinek určených pro bazénové provozy i výrobou dalšího příslušenství pro práci s kapalinami.

PRODUKTY Zavřít

BIO UV Francouzská společnost zabývající se již více jak 17 let úpravou bazénové vody pomocí ultrafialového záření. Díky dobrým výsledkům v lékařství, úpravnách vod a technických zařízení za použití nejlepších a nejnovějších technologií UV-C dodává společnost Bio UV na trh nejefektivnější a nejinovativnější postupy čistění vod, které splňují požadavky zákazníků.

PRODUKTY Zavřít

DINOTEC Německá společnost zabývající se technologií pro úpravu bazénové a pitné vody. Společnost DINOTEC GmbH si klade za cíl převzetí a zavedení novinek do své nabídky pro vývoj ekologicky šetrných technologií, které minimalizují provozní náklady na údržbu vody.

PRODUKTY Zavřít

FIP S.P.A. ITÁLIE - Již od roku 1954 vyrábí FIP armatury v termoplastu (PVC-U, PP-H, C-PVC, PVDF), které je možné použít v bazénových provozech a tlakových potrubích pro dopravu a rozvod kapalin.

PRODUKTY Zavřít

FLEXINOX, S. A. ŠPANĚLSKO - Flexinox, SA, firma byla založena v roce 1999 a má dvě hlavní divize - Flexinox bazén (výroba příslušenství pro bazény), Flexinox kotle (specialisté na výrobu odolné nerezové ocele pro tepelné vytápění).

PRODUKTY Zavřít

HAYWARD FRANCIE - firma Hayward již více než 80 let vyrábí produkty a příslušenství pro bazény (kompletní řada technologicky vyspělých čerpadel, filtry, topení, tepelná čerpadla, automatické čističe, osvětlení, automatiky pro hygienické zabezpečení, atd). Díky dlouholetým zkušenostem jsou všechny produkty navrženy tak, aby byl Váš bazén čistý a fugoval bez problémů.

PRODUKTY Zavřít

HUGO LAHME GmbH NĚMECKO - firma Hugo Lahme se posledních 60 let zabývá výrobou a vývojem produktů používaných v bazénových provozech. Značky, resp. produkty Fitstar ® (protiproudy, dmychadla), Allfit (skimmery, průchodky), Vitalight (osvětlení) a SpringFit (trysky, chrliče) jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bronzu a nerezové oceli což zaručuje dlouhou životnost.

PRODUKTY Zavřít

MTS PRODUKTE NĚMECKO - MTS Produkte GmbH vyrábí vysoce technologické příslušenství pro bazény a vířivé vany. Díky použitým materiálům (vysoce kvalitní plast, nerezová ocel) je zaručena dlouhá životnost výrobků této firmy.

PRODUKTY Zavřít

PAHLÉN SVÉDSKO - PAHLÉN je firma s více než 40ti letou zkušeností s výrobou kvalitních produktů pro bazény. Nabízí zařízení pro rodinné, privátní i veřejné bazénové provozy. Tyto výrobky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů nejvyšší kvality - bronzu, kyselinovzdorné nerezové oceli, titanu a termoplastů.

PRODUKTY Zavřít

PLASTICA ANGLIE - PLASTICA je přední britský nezávislý výrobce a distributor bazénů, obalů, chemikálií, navijáků a žebříků. Krom dalších doplňků se tato firma zaměřuje dále na výrobu a instalace bezpečnostních, krycích fólií pro bazény.

PRODUKTY Zavřít

PROPULSION SYSTEMS Belgická společnost s více jak 30 letou zkušeností s výrobou bazénového LED osvětlení. Jejich produkty splňují nejvyšší nároky spotřebitelů díky své spolehlivosti a trvanlivosti.

PRODUKTY Zavřít

SPECK PUMPEN Německo - Od roku 1909 jsou Speck čerpadla jedničkou v oblasti čerpací techniky. Prostřednictvím úspěšných inovací a přesného strojírenství jsou Speck čerpadla dodavatelem pro celou řadu průmyslových odvětví, bazénových provozů a aquaparků i vířivek po celém světě.

PRODUKTY Zavřít

ZODIAC POOL CARE FRANCIE - Zodiac, výrobce automatických a poloautomatických čističů, automatických zařízení na úpravu bazénové vody, tepelných čerpadel a odvlhčovačů. Společnost klade důraz na neustálý vývoj a příjemný design svých výrobků.

PRODUKTY Zavřít