VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs

Naši partneři

Výhradní zastoupení firem

DLW Flooring GmbH NĚMECKO - Výrobce fólií pro bazény - fólie DLW delifol jsou díky zesílení textilním materiálem mimořádně odolné vůči protržení a mají antimikrobiální vlastnosti. Fólie delifol jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště.

Produkty Zavřít

ESPIROFLEX ŠPANĚLSKO - vedoucí firma na trhu s PVC bazénovými hadicemi využívají nejpokročilejší technologie. Vysokou kvalitu hadic zajištuje vnitřní vrstva se speciálním povrchem PROTECT, která je odolná proti oděrům a chlorovým přípravkům.

Produkty Zavřít

FAIRLAND ELECTRIC Ltd. ČÍNA - výrobce tepelných čerpadel , který využívá moderní a kvalitní japonské technologie, díky čemuž se čerpadla s hodnotou C.O.P.6 staly nejúčinnějšími tepelnými čerpadly na trhu. Vhodné nejen k ohřevu soukromých a veřejných bazénů, ale v nabídce jsou také čerpadla s funkcí ochlazování.

Produkty Zavřít

GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HOLANDSKO - výrobce lepidel a čističů - lepidla jsou charakteristická výbornými lepícími vlastnostmi, rychlým zasycháním, snadným nanášením a speciálním štětcem.

Produkty Zavřít

CHEMOFORM GROUP NĚMECKO - jeden z největších výrobců bazénové chemie v Evropě - nabízí širokou řadu úzce specializovaných a tím pádem i vysoce efektivních produktů určených pro péči o soukromé i veřejné bazény.

Produkty Zavřít

IML ŠPANĚLSKO - výrobce bazénových čerpadel, filtru a dalšího příslušenství - na trhu existuje více než 50 let, což také potvrzuje kvalitu jejich produktů. Stále se zaměřuje na vývoj a design výrobků a zároveń nabízí výborný servis.

Produkty Zavřít

KRIPSOL EXPORT S.L. ŠPANĚLSKO - společnost existující na trhu od roku 1987. Zabývá se výrobou filtrů, protiproudů a ostatního bazénového příslušenství, jako jsou například světla, skimmery, žebříky.

Produkty Zavřít

PENTAIR WATER BELGIE - Světový lídr na poli bazénových technologií, spa a vodních zařízení. Firma Pentair vybudovala reputaci jako inovativní lídr, zajišťující výkononné, spolehlivé a energeticky úsporné produkty, které může uživatel pohodlně a bezstarostně používat.

Produkty Zavřít

BOMBAS SACI S.A. ŠPANĚLSKO - firma specializující se na výrobu čerpadel. Důslednou kontrolou každého kusu a používáním kvalitních materiálů pro výrobu jednotlivých komponentů čerpadla dosahují dlouhé životnosti a tichého chodu. Vhodná i pro bazény se slanou a mořskou vodou.

Produkty Zavřít

SEKO ITALIA S.p.a. ITÁLIE - výrobce dávkovacích zařízení s dlouholetou zkušeností v oblasti úpravy vody. Firma nabízí široký sortiment určený k dávkování chemie od jednoduchých dávkovačů po složité dávkovací stanice. Výrobky jsou určeny jak pro soukromé tak i veřejné bazény.

Produkty Zavřít

SOLAR MAGIC AUS AUSTRÁLIE - výrobce solárních sprch. Sprchy se vyznačují jednoduchou instalací a moderním designem. Vhodné pro venkovní bazény.

Produkty Zavřít

SAS SRBA FRANCIE - výrobce dlažby. V nabídce je šest dekorativních kolekcí dlažby s vysokou odolností vyrobené ze surové skály. Vytváří příjemné prostředí teras, zahrad, interiérů a kolem venkovních i vnitřních bazénů.

Produkty Zavřít

VÁGNER POOL ČESKÁ REPUBLIKA - velkoobchod Vágner Pool se již od roku 1994 zabývá prodejem a výrobou produktů bazénové technologie a příslušenství. Mezi vlastní výrobky se řadí: navíjecí zařízení, chrliče, elektroautomatická řízení, transformátory, tepelné výměníky,elektrické topení, solární panely a dále komplektuje filtrační a protiproudé zařízení. Momentálně patří k největším v oboru v rámci ČR, úspěšně spolupracuje s mnoha významnými zahraničními výrobci a vyváží do více než 20 zemí .

Produkty Zavřít

VGE INTERNATIONAL BV HOLANDSKO -VGE International BV je vedoucím hráčem trhu ve vývoji a výrobě UV-C zařízení pro soukromý bazén. Šetrnost k životnímu prostředí a úspory energie jsou hlavní otázkami této společnosti.

Produkty Zavřít

 

Zastoupení firem

AQUARAM VALVES & FITTINGS ŠPANĚLSKO - AQUARAM VALVES & FITTINGS S.L. (dříve CORAPLAX) je mezinárodní společnost zabývající se výrobou ventilů a fitinek určených pro bazénové provozy i výrobou dalšího příslušenství pro práci s kapalinami.

Produkty Zavřít

BOMBA PSH ŠPANĚLSKO - Bombas PSH, SA začal vyrábět elektrická čerpadla již v roce 1910. Od té doby se její konstrukční a výrobní procesy neustále vyvíjejí.

Produkty Zavřít

FIP S.P.A. ITÁLIE - Již od roku 1954 vyrábí FIP armatury v termoplastu (PVC-U, PP-H, C-PVC, PVDF), které je možné použít v bazénových provozech a tlakových potrubích pro dopravu a rozvod kapalin.

Produkty Zavřít

FLEXINOX, S. A. ŠPANĚLSKO - Flexinox, SA, firma byla založena v roce 1999 a má dvě hlavní divize - Flexinox bazén (výroba příslušenství pro bazény), Flexinox kotle (specialisté na výrobu odolné nerezové ocele pro tepelné vytápění).

Produkty Zavřít

HAYWARD FRANCIE - firma Hayward již více než 80 let vyrábí produkty a příslušenství pro bazény (kompletní řada technologicky vyspělých čerpadel, filtry, topení, tepelná čerpadla, automatické čističe, osvětlení, automatiky pro hygienické zabezpečení, atd). Díky dlouholetým zkušenostem jsou všechny produkty navrženy tak, aby byl Váš bazén čistý a fugoval bez problémů.

Produkty Zavřít

HUGO LAHME GmbH NĚMECKO - firma Hugo Lahme se posledních 60 let zabývá výrobou a vývojem produktů používaných v bazénových provozech. Značky, resp. produkty Fitstar ® (protiproudy, dmychadla), Allfit (skimmery, průchodky), Vitalight (osvětlení) a SpringFit (trysky, chrliče) jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bronzu a nerezové oceli což zaručuje dlouhou životnost.

Produkty Zavřít

MTS PRODUKTE NĚMECKO - MTS Produkte GmbH vyrábí vysoce technologické příslušenství pro bazény a vířivé vany. Díky použitým materiálům (vysoce kvalitní plast, nerezová ocel) je zaručena dlouhá životnost výrobků této firmy.

Produkty Zavřít

NEXUS s.r.l.STAMPAGGIO MATERIE PLASTICHE ITÁLIE - Firma NEXUS vyrábí high-tech a inovativní plastové výrobky schopné splňovat nejnáročnější požadavky. Od roku 2008 se firma zaměřuje i na bazénové provozy, kterým dodává plastové přelivné žlábky a schodiště (produktová řada TWIN).

Produkty Zavřít

PAHLÉN SVÉDSKO - PAHLÉN je firma s více než 40ti letou zkušeností s výrobou kvalitních produktů pro bazény. Nabízí zařízení pro rodinné, privátní i veřejné bazénové provozy. Tyto výrobky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů nejvyšší kvality - bronzu, kyselinovzdorné nerezové oceli, titanu a termoplastů.

Produkty Zavřít

PLASTICA ANGLIE - PLASTICA je přední britský nezávislý výrobce a distributor bazénů, obalů, chemikálií, navijáků a žebříků. Krom dalších doplňků se tato firma zaměřuje dále na výrobu a instalace bezpečnostních, krycích fólií pro bazény.

Produkty Zavřít

SPECK PUMPEN Německo - Od roku 1909 jsou Speck čerpadla jedničkou v oblasti čerpací techniky. Prostřednictvím úspěšných inovací a přesného strojírenství jsou Speck čerpadla dodavatelem pro celou řadu průmyslových odvětví, bazénových provozů a aquaparků i vířivek po celém světě.

Produkty Zavřít

ZODIAC POOL CARE FRANCIE - Zodiac, výrobce automatických a poloautomatických čističů, automatických zařízení na úpravu bazénové vody, tepelných čerpadel a odvlhčovačů. Společnost klade důraz na neustálý vývoj a příjemný design svých výrobků.

Produkty Zavřít