VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Likvidace skladu DLW delifolRádi bychom Vás upozornili na poslední možnost nákupu DLW produktů za...

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu v hotelu Burj Al Arab.

Stánek s občerstvením7.10.2019 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
PROPULSION SYSTEMS FAIRLAND ELECTRIC Ltd. VÁGNER POOL PLASTICA SEKO ITALIA S.p.a. KRIPSOL EXPORT S.L. DALLES DE FRANCE CHEMOFORM AG FLEXINOX, S. A. HUGO LAHME GmbH BS POOL DINOTEC PAHLÉN IML HAYWARD ZODIAC POOL CARE HEXAGONE BOMBAS SACI S.A. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL BIO UV FIP S.P.A. ESPIROFLEX SPECK PUMPEN

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.