VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Hotová jídla

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - Technický specialistaTechnický specialista tepelných čerpadel

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FIP S.P.A. CHEMOFORM AG FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DLW Flooring GmbH BOMBAS SACI S.A. BIO UV PAHLÉN IML HAYWARD KRIPSOL EXPORT S.L. FLEXINOX, S. A. SEKO ITALIA S.p.a. HEXAGONE BS POOL PROPULSION SYSTEMS VÁGNER POOL GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PLASTICA DALLES DE FRANCE ZODIAC POOL CARE DINOTEC SPECK PUMPEN HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.