VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením6.5.2019 STÁNEK ZAHAJUJE SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Likvidace skladu DLW delifolRádi bychom Vás upozornili na poslední možnost nákupu DLW produktů za...

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
VÁGNER POOL BIO UV HAYWARD ESPIROFLEX IML FLEXINOX, S. A. KRIPSOL EXPORT S.L. PAHLÉN FIP S.P.A. PROPULSION SYSTEMS SEKO ITALIA S.p.a. HEXAGONE DINOTEC FAIRLAND ELECTRIC Ltd. SPECK PUMPEN BOMBAS SACI S.A. BS POOL PLASTICA CHEMOFORM AG HUGO LAHME GmbH DALLES DE FRANCE ZODIAC POOL CARE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.