VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Právě naskladněnoZboží, které máme opět skladem

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HEXAGONE HAYWARD HUGO LAHME GmbH ZODIAC POOL CARE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PAHLÉN BIO UV FIP S.P.A. ESPIROFLEX SEKO ITALIA S.p.a. PLASTICA PROPULSION SYSTEMS SPECK PUMPEN KRIPSOL EXPORT S.L. IML DALLES DE FRANCE BOMBAS SACI S.A. BS POOL FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL DINOTEC CHEMOFORM AG FAIRLAND ELECTRIC Ltd.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.