VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Stánek s občerstvenímOd 17.9.2021 je stánek UZAVŘEN

Změny katalogových cen - 2021Od 15.6.2021 dochází k navyšování katalogových cen některých výrobků -...

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
BOMBAS SACI S.A. PLASTICA CHEMOFORM AG FIP S.P.A. KRIPSOL EXPORT S.L. SEKO ITALIA S.p.a. HEXAGONE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. SPECK PUMPEN FLEXINOX, S. A. PAHLÉN BS POOL ZODIAC POOL CARE IML PROPULSION SYSTEMS BIO UV ESPIROFLEX DINOTEC VÁGNER POOL DALLES DE FRANCE HUGO LAHME GmbH HAYWARD GRIFFON - BISON INTERNATIONAL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.