VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Katalog NOVINKY Vágner Pool 2022Dovolujeme si Vám představit katalog nových produktů pro rok 2022

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Změny katalogových cenPrůběžně dochází k navyšování katalogových cen některých výrobků - více zde

Nová platební metodaOd 17.3.2022 lze přijímáme na prodejně platby kartou

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
BS POOL ESPIROFLEX BOMBAS SACI S.A. PLASTICA SPECK PUMPEN PAHLÉN DALLES DE FRANCE HEXAGONE ZODIAC POOL CARE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HAYWARD CHEMOFORM AG SEKO ITALIA S.p.a. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. IML HUGO LAHME GmbH KRIPSOL EXPORT S.L. BIO UV DINOTEC FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL PROPULSION SYSTEMS FIP S.P.A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.