VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Katalog Vágner Pool 2021Dovolujeme si Vám představit katalog produktů pro rok 2021-22

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ZODIAC POOL CARE HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX BOMBAS SACI S.A. HEXAGONE SPECK PUMPEN KRIPSOL EXPORT S.L. FLEXINOX, S. A. HAYWARD PLASTICA SEKO ITALIA S.p.a. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL IML DINOTEC FIP S.P.A. BS POOL VÁGNER POOL BIO UV FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PROPULSION SYSTEMS DALLES DE FRANCE CHEMOFORM AG PAHLÉN

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.