VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvenímStánek s občerstvením bude opět otevřen a to již od 6.5.2024!

Dlažba Dalle's De France - problém se zásobováním

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HAYWARD KRIPSOL EXPORT S.L. FIP S.P.A. SEKO ITALIA S.p.a. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL BS POOL BOMBAS SACI S.A. DINOTEC SPECK PUMPEN VÁGNER POOL BIO UV FLEXINOX, S. A. PROPULSION SYSTEMS HEXAGONE ZODIAC POOL CARE HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX DALLES DE FRANCE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. CHEMOFORM AG PLASTICA PAHLÉN IML

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.