VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Změny katalogových cen - 2021Dne 15.6.2021 došlo k navýšení katalogových cen některých výrobků

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Stánek s občerstvením14.6. 2021 STÁNEK OPĚT OTEVŘEN

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
IML FAIRLAND ELECTRIC Ltd. BOMBAS SACI S.A. ZODIAC POOL CARE VÁGNER POOL HEXAGONE PLASTICA GRIFFON - BISON INTERNATIONAL KRIPSOL EXPORT S.L. PROPULSION SYSTEMS BIO UV HUGO LAHME GmbH BS POOL DINOTEC FIP S.P.A. CHEMOFORM AG DALLES DE FRANCE SEKO ITALIA S.p.a. FLEXINOX, S. A. SPECK PUMPEN HAYWARD ESPIROFLEX PAHLÉN

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.