VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Hotová jídla

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
PROPULSION SYSTEMS HEXAGONE FLEXINOX, S. A. IML FIP S.P.A. BS POOL PAHLÉN FAIRLAND ELECTRIC Ltd. VÁGNER POOL ZODIAC POOL CARE KRIPSOL EXPORT S.L. BOMBAS SACI S.A. CHEMOFORM AG SPECK PUMPEN SEKO ITALIA S.p.a. DALLES DE FRANCE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL BIO UV DINOTEC ESPIROFLEX HAYWARD DLW Flooring GmbH PLASTICA HUGO LAHME GmbH

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.