VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením16.4. Stánek zahajuje provoz 16.4.2018

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Nabídka práce - Technicko-obchodní asistent prodejeTechnicko-obchodní asistent prodeje

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
VÁGNER POOL FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PAHLÉN HUGO LAHME GmbH PLASTICA GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PROPULSION SYSTEMS CHEMOFORM AG FIP S.P.A. BOMBAS SACI S.A. BIO UV HAYWARD FLEXINOX, S. A. KRIPSOL EXPORT S.L. SEKO ITALIA S.p.a. DLW Flooring GmbH BS POOL SPECK PUMPEN DALLES DE FRANCE ZODIAC POOL CARE DINOTEC ESPIROFLEX IML HEXAGONE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.