VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ZODIAC POOL CARE DINOTEC VÁGNER POOL DALLES DE FRANCE SEKO ITALIA S.p.a. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HAYWARD FLEXINOX, S. A. BIO UV CHEMOFORM AG PLASTICA IML HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX BOMBAS SACI S.A. PROPULSION SYSTEMS FIP S.P.A. BS POOL PAHLÉN SPECK PUMPEN KRIPSOL EXPORT S.L. HEXAGONE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.