VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Likvidace skladu DLW delifolRádi bychom Vás upozornili na poslední možnost nákupu DLW produktů za...

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Stánek s občerstvením7.10.2019 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu v hotelu Burj Al Arab.

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
KRIPSOL EXPORT S.L. PROPULSION SYSTEMS HUGO LAHME GmbH HAYWARD VÁGNER POOL PAHLÉN BOMBAS SACI S.A. FLEXINOX, S. A. FIP S.P.A. SPECK PUMPEN PLASTICA GRIFFON - BISON INTERNATIONAL SEKO ITALIA S.p.a. ESPIROFLEX CHEMOFORM AG BS POOL ZODIAC POOL CARE DALLES DE FRANCE DINOTEC FAIRLAND ELECTRIC Ltd. IML HEXAGONE BIO UV

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.