VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Stánek s občerstvenímOd 17.9.2021 je stánek UZAVŘEN

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Změny katalogových cen - 2021Od 15.6.2021 dochází k navyšování katalogových cen některých výrobků -...

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
DINOTEC FLEXINOX, S. A. IML FIP S.P.A. PLASTICA HAYWARD FAIRLAND ELECTRIC Ltd. VÁGNER POOL BS POOL HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX GRIFFON - BISON INTERNATIONAL BOMBAS SACI S.A. KRIPSOL EXPORT S.L. HEXAGONE PROPULSION SYSTEMS SPECK PUMPEN CHEMOFORM AG BIO UV PAHLÉN SEKO ITALIA S.p.a. DALLES DE FRANCE ZODIAC POOL CARE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.