VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
PLASTICA VÁGNER POOL FIP S.P.A. FLEXINOX, S. A. SEKO ITALIA S.p.a. ZODIAC POOL CARE IML BOMBAS SACI S.A. SPECK PUMPEN CHEMOFORM AG BS POOL DALLES DE FRANCE HUGO LAHME GmbH BIO UV HEXAGONE ESPIROFLEX PAHLÉN FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PROPULSION SYSTEMS HAYWARD KRIPSOL EXPORT S.L. DINOTEC GRIFFON - BISON INTERNATIONAL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.