VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Stánek s občerstvením6.5.2019 STÁNEK ZAHAJUJE SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Nabídka práce - SkladníkSkladník

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HEXAGONE DALLES DE FRANCE KRIPSOL EXPORT S.L. VÁGNER POOL PLASTICA IML ESPIROFLEX SEKO ITALIA S.p.a. FLEXINOX, S. A. CHEMOFORM AG BOMBAS SACI S.A. ZODIAC POOL CARE HAYWARD SPECK PUMPEN PAHLÉN PROPULSION SYSTEMS HUGO LAHME GmbH BIO UV BS POOL FIP S.P.A. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL DINOTEC FAIRLAND ELECTRIC Ltd.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.