VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
BIO UV ESPIROFLEX BOMBAS SACI S.A. PAHLÉN DINOTEC PLASTICA HEXAGONE CHEMOFORM AG SPECK PUMPEN HAYWARD HUGO LAHME GmbH PROPULSION SYSTEMS VÁGNER POOL FIP S.P.A. IML GRIFFON - BISON INTERNATIONAL DLW Flooring GmbH DALLES DE FRANCE SEKO ITALIA S.p.a. ZODIAC POOL CARE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. KRIPSOL EXPORT S.L. FLEXINOX, S. A. BS POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.