VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Stánek s občerstvením7.10.2019 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu v hotelu Burj Al Arab.

Nabídka práce - SkladníkSkladník

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
VÁGNER POOL BIO UV SPECK PUMPEN BS POOL FLEXINOX, S. A. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL KRIPSOL EXPORT S.L. HUGO LAHME GmbH PAHLÉN BOMBAS SACI S.A. HAYWARD IML PROPULSION SYSTEMS SEKO ITALIA S.p.a. FIP S.P.A. ZODIAC POOL CARE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. CHEMOFORM AG PLASTICA DALLES DE FRANCE HEXAGONE ESPIROFLEX DINOTEC

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.