VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Kategorie Změny ceninformace o nové kategorii v našem Eshopu.

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - Technický specialistaTechnický specialista tepelných čerpadel

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu

Hotová jídla

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ESPIROFLEX CHEMOFORM AG VÁGNER POOL DLW Flooring GmbH SPECK PUMPEN BS POOL ZODIAC POOL CARE PAHLÉN IML DINOTEC PROPULSION SYSTEMS BIO UV DALLES DE FRANCE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HEXAGONE FIP S.P.A. HUGO LAHME GmbH SEKO ITALIA S.p.a. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. BOMBAS SACI S.A. KRIPSOL EXPORT S.L. FLEXINOX, S. A. PLASTICA HAYWARD

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.