VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Změny katalogových cen - 2021Od 15.6.2021 dochází k navyšování katalogových cen některých výrobků -...

Stánek s občerstvenímOd 17.9.2021 je stánek UZAVŘEN

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
BS POOL PLASTICA BIO UV FIP S.P.A. SPECK PUMPEN IML FLEXINOX, S. A. BOMBAS SACI S.A. PAHLÉN GRIFFON - BISON INTERNATIONAL KRIPSOL EXPORT S.L. HEXAGONE ESPIROFLEX DINOTEC DALLES DE FRANCE SEKO ITALIA S.p.a. PROPULSION SYSTEMS VÁGNER POOL FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HUGO LAHME GmbH CHEMOFORM AG HAYWARD ZODIAC POOL CARE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.