VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Dlažba Dalle's De France - problém se zásobováním

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Katalog Novinek 2024Katalog Novinek je doplňkem hlavního katalogu VP. Je vydáván vždy jednou...

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HAYWARD SEKO ITALIA S.p.a. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. CHEMOFORM AG ZODIAC POOL CARE GRIFFON - BISON INTERNATIONAL IML BS POOL VÁGNER POOL BOMBAS SACI S.A. PROPULSION SYSTEMS KRIPSOL EXPORT S.L. HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX HEXAGONE SPECK PUMPEN DINOTEC DALLES DE FRANCE FIP S.P.A. BIO UV FLEXINOX, S. A. PLASTICA PAHLÉN

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.