VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením14.6. 2021 STÁNEK OPĚT OTEVŘEN

Změny katalogových cen - 2021Dne 15.6.2021 došlo k navýšení katalogových cen některých výrobků

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
PAHLÉN FLEXINOX, S. A. FIP S.P.A. PLASTICA SPECK PUMPEN BOMBAS SACI S.A. HAYWARD ZODIAC POOL CARE DALLES DE FRANCE VÁGNER POOL SEKO ITALIA S.p.a. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL DINOTEC HEXAGONE BIO UV KRIPSOL EXPORT S.L. HUGO LAHME GmbH ESPIROFLEX PROPULSION SYSTEMS CHEMOFORM AG IML FAIRLAND ELECTRIC Ltd. BS POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.