VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Katalog Vágner Pool 2021Dovolujeme si Vám představit katalog produktů pro rok 2021-22

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
KRIPSOL EXPORT S.L. PLASTICA FLEXINOX, S. A. BIO UV HEXAGONE PROPULSION SYSTEMS BOMBAS SACI S.A. CHEMOFORM AG ESPIROFLEX SPECK PUMPEN FAIRLAND ELECTRIC Ltd. FIP S.P.A. SEKO ITALIA S.p.a. DALLES DE FRANCE BS POOL GRIFFON - BISON INTERNATIONAL VÁGNER POOL IML HAYWARD ZODIAC POOL CARE HUGO LAHME GmbH DINOTEC PAHLÉN

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.