VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Stánek s občerstvením6.5.2019 STÁNEK ZAHAJUJE SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Nabídka práce - SkladníkSkladník

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HEXAGONE CHEMOFORM AG GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PROPULSION SYSTEMS PLASTICA DALLES DE FRANCE BIO UV HUGO LAHME GmbH ZODIAC POOL CARE HAYWARD IML DINOTEC VÁGNER POOL PAHLÉN ESPIROFLEX BS POOL FIP S.P.A. KRIPSOL EXPORT S.L. BOMBAS SACI S.A. SPECK PUMPEN SEKO ITALIA S.p.a. FLEXINOX, S. A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.