VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu v hotelu Burj Al Arab.

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Stánek s občerstvením7.10.2019 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
DALLES DE FRANCE BOMBAS SACI S.A. BIO UV HEXAGONE HAYWARD ZODIAC POOL CARE PAHLÉN ESPIROFLEX VÁGNER POOL FIP S.P.A. PROPULSION SYSTEMS SEKO ITALIA S.p.a. SPECK PUMPEN IML GRIFFON - BISON INTERNATIONAL DINOTEC FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HUGO LAHME GmbH KRIPSOL EXPORT S.L. CHEMOFORM AG BS POOL PLASTICA FLEXINOX, S. A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.