VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Katalog Vágner Pool 2021Dovolujeme si Vám představit katalog produktů pro rok 2021-22

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Nabídka práce - SkladníkSkladník

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ESPIROFLEX PLASTICA ZODIAC POOL CARE BOMBAS SACI S.A. DALLES DE FRANCE SPECK PUMPEN GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PAHLÉN FIP S.P.A. BS POOL IML PROPULSION SYSTEMS DINOTEC HEXAGONE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. BIO UV KRIPSOL EXPORT S.L. HUGO LAHME GmbH SEKO ITALIA S.p.a. VÁGNER POOL HAYWARD FLEXINOX, S. A. CHEMOFORM AG

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.