VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Katalog Vágner Pool 2021Dovolujeme si Vám představit katalog produktů pro rok 2021-22

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Nabídka práce - SkladníkSkladník

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
DALLES DE FRANCE HUGO LAHME GmbH BOMBAS SACI S.A. HAYWARD HEXAGONE BIO UV CHEMOFORM AG VÁGNER POOL GRIFFON - BISON INTERNATIONAL BS POOL IML ESPIROFLEX SEKO ITALIA S.p.a. KRIPSOL EXPORT S.L. SPECK PUMPEN PAHLÉN FIP S.P.A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. ZODIAC POOL CARE PLASTICA FLEXINOX, S. A. DINOTEC PROPULSION SYSTEMS

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.