VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Změny katalogových cen - 2021Dne 15.6.2021 došlo k navýšení katalogových cen některých výrobků

Stánek s občerstvenímOd 17.9.2021 je stánek UZAVŘEN

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SEKO ITALIA S.p.a. PAHLÉN HEXAGONE VÁGNER POOL ESPIROFLEX HAYWARD ZODIAC POOL CARE SPECK PUMPEN PLASTICA KRIPSOL EXPORT S.L. CHEMOFORM AG HUGO LAHME GmbH BIO UV FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DINOTEC IML BS POOL GRIFFON - BISON INTERNATIONAL FIP S.P.A. PROPULSION SYSTEMS DALLES DE FRANCE BOMBAS SACI S.A. FLEXINOX, S. A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.