VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Likvidace skladu DLW delifolRádi bychom Vás upozornili na poslední možnost nákupu DLW produktů za...

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu v hotelu Burj Al Arab.

Stánek s občerstvením7.10.2019 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FIP S.P.A. HUGO LAHME GmbH PAHLÉN HEXAGONE DALLES DE FRANCE HAYWARD PROPULSION SYSTEMS BIO UV FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL PLASTICA GRIFFON - BISON INTERNATIONAL IML SEKO ITALIA S.p.a. ZODIAC POOL CARE ESPIROFLEX FAIRLAND ELECTRIC Ltd. KRIPSOL EXPORT S.L. DINOTEC SPECK PUMPEN BOMBAS SACI S.A. CHEMOFORM AG BS POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.