VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Nabídka práce - Technicko-obchodní asistent prodejeTechnicko-obchodní asistent prodeje

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
PLASTICA VÁGNER POOL ZODIAC POOL CARE SPECK PUMPEN HAYWARD FLEXINOX, S. A. ESPIROFLEX BS POOL GRIFFON - BISON INTERNATIONAL DLW Flooring GmbH FAIRLAND ELECTRIC Ltd. PROPULSION SYSTEMS CHEMOFORM AG SEKO ITALIA S.p.a. PAHLÉN BOMBAS SACI S.A. HUGO LAHME GmbH KRIPSOL EXPORT S.L. DINOTEC BIO UV IML HEXAGONE FIP S.P.A. DALLES DE FRANCE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.