VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Stánek s občerstvením16.4. Stánek zahajuje provoz 16.4.2018

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
PROPULSION SYSTEMS DLW Flooring GmbH VÁGNER POOL HUGO LAHME GmbH KRIPSOL EXPORT S.L. ZODIAC POOL CARE BIO UV HAYWARD BOMBAS SACI S.A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DINOTEC SPECK PUMPEN BS POOL CHEMOFORM AG HEXAGONE DALLES DE FRANCE IML FLEXINOX, S. A. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PLASTICA PAHLÉN FIP S.P.A. ESPIROFLEX SEKO ITALIA S.p.a.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.