VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

ZazimováníRady a Tipy jak zazimovat bazén

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Právě naskladněnoZboží, které máme opět skladem

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FLEXINOX, S. A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. BOMBAS SACI S.A. DINOTEC HEXAGONE VÁGNER POOL PAHLÉN SPECK PUMPEN FIP S.P.A. BS POOL KRIPSOL EXPORT S.L. IML CHEMOFORM AG ZODIAC POOL CARE HUGO LAHME GmbH DALLES DE FRANCE ESPIROFLEX HAYWARD PLASTICA PROPULSION SYSTEMS SEKO ITALIA S.p.a. BIO UV GRIFFON - BISON INTERNATIONAL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.