VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením6.5.2019 STÁNEK ZAHAJUJE SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
VÁGNER POOL PROPULSION SYSTEMS ESPIROFLEX BS POOL DINOTEC FLEXINOX, S. A. DALLES DE FRANCE HAYWARD IML FIP S.P.A. SEKO ITALIA S.p.a. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PAHLÉN PLASTICA HEXAGONE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. CHEMOFORM AG HUGO LAHME GmbH SPECK PUMPEN BIO UV KRIPSOL EXPORT S.L. ZODIAC POOL CARE BOMBAS SACI S.A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.