VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Katalog Vágner Pool 2021Dovolujeme si Vám představit katalog produktů pro rok 2021-22

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PAHLÉN PROPULSION SYSTEMS PLASTICA FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HAYWARD ESPIROFLEX HUGO LAHME GmbH CHEMOFORM AG SPECK PUMPEN BIO UV SEKO ITALIA S.p.a. DALLES DE FRANCE DINOTEC IML ZODIAC POOL CARE KRIPSOL EXPORT S.L. HEXAGONE FIP S.P.A. BS POOL BOMBAS SACI S.A. FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.