VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Nabídka práce - SkladníkSkladník

Stánek s občerstvením7.10.2019 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Burj Al Arab - The TerraceNáš tým se podílel na exkluzivním projektu v hotelu Burj Al Arab.

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
ESPIROFLEX DINOTEC BIO UV IML HEXAGONE SPECK PUMPEN PLASTICA DALLES DE FRANCE HAYWARD PAHLÉN FAIRLAND ELECTRIC Ltd. FLEXINOX, S. A. VÁGNER POOL CHEMOFORM AG BOMBAS SACI S.A. KRIPSOL EXPORT S.L. FIP S.P.A. BS POOL HUGO LAHME GmbH PROPULSION SYSTEMS GRIFFON - BISON INTERNATIONAL SEKO ITALIA S.p.a. ZODIAC POOL CARE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.