VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Změny katalogových cen - 2021Dne 15.6.2021 došlo k navýšení katalogových cen některých výrobků

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

Stánek s občerstvením14.6. 2021 STÁNEK OPĚT OTEVŘEN

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PAHLÉN PROPULSION SYSTEMS FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HAYWARD DALLES DE FRANCE SEKO ITALIA S.p.a. ZODIAC POOL CARE PLASTICA HEXAGONE CHEMOFORM AG BIO UV KRIPSOL EXPORT S.L. BOMBAS SACI S.A. HUGO LAHME GmbH IML ESPIROFLEX BS POOL SPECK PUMPEN DINOTEC VÁGNER POOL FIP S.P.A. FLEXINOX, S. A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.