VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Stánek s občerstvenímStánek s občerstvením bude opět otevřen a to již od 6.5.2024!

Dlažba Dalle's De France - problém se zásobováním

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
CHEMOFORM AG GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HEXAGONE DALLES DE FRANCE ESPIROFLEX SEKO ITALIA S.p.a. IML FLEXINOX, S. A. SPECK PUMPEN BS POOL PAHLÉN HUGO LAHME GmbH DINOTEC BIO UV PROPULSION SYSTEMS BOMBAS SACI S.A. VÁGNER POOL PLASTICA FAIRLAND ELECTRIC Ltd. ZODIAC POOL CARE FIP S.P.A. HAYWARD KRIPSOL EXPORT S.L.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.