VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Nabídka práce - Technický specialistaTechnický specialista tepelných čerpadel

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Hotová jídla

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
BOMBAS SACI S.A. FAIRLAND ELECTRIC Ltd. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL FIP S.P.A. IML DALLES DE FRANCE KRIPSOL EXPORT S.L. PLASTICA SPECK PUMPEN FLEXINOX, S. A. HAYWARD HEXAGONE PAHLÉN SEKO ITALIA S.p.a. ZODIAC POOL CARE CHEMOFORM AG BIO UV ESPIROFLEX DINOTEC DLW Flooring GmbH BS POOL PROPULSION SYSTEMS HUGO LAHME GmbH VÁGNER POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.