VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Nabídky práceAktuální nabídka práce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
HUGO LAHME GmbH BS POOL HEXAGONE ESPIROFLEX FIP S.P.A. SEKO ITALIA S.p.a. PLASTICA GRIFFON - BISON INTERNATIONAL PROPULSION SYSTEMS ZODIAC POOL CARE KRIPSOL EXPORT S.L. DINOTEC BOMBAS SACI S.A. PAHLÉN BIO UV FAIRLAND ELECTRIC Ltd. HAYWARD FLEXINOX, S. A. SPECK PUMPEN CHEMOFORM AG VÁGNER POOL IML DALLES DE FRANCE

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.