VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Změny katalogových cen - 2021Dne 15.6.2021 došlo k navýšení katalogových cen některých výrobků

Registrace systému VArioNa tomto odkazu si zaregistrujte inteligentní systém VArio

Stánek s občerstvenímOd 17.9.2021 je stánek UZAVŘEN

Novinky - Nové produktyJaké novinky máme na skladě?

VA-SAN - dávkovač dezinfekceBateriový dávkovač dezinfekce

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
FLEXINOX, S. A. KRIPSOL EXPORT S.L. FIP S.P.A. BIO UV FAIRLAND ELECTRIC Ltd. IML VÁGNER POOL GRIFFON - BISON INTERNATIONAL SEKO ITALIA S.p.a. HEXAGONE ZODIAC POOL CARE ESPIROFLEX HUGO LAHME GmbH CHEMOFORM AG DINOTEC BS POOL PAHLÉN BOMBAS SACI S.A. PROPULSION SYSTEMS DALLES DE FRANCE HAYWARD PLASTICA SPECK PUMPEN

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 25-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.