VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Stánek s občerstvením16.4. Stánek zahajuje provoz 16.4.2018

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Jídelní lístek - Aktuální týdenAktuální týden

Nabídka práce - Technicko-obchodní asistent prodejeTechnicko-obchodní asistent prodeje

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
KRIPSOL EXPORT S.L. PROPULSION SYSTEMS DLW Flooring GmbH FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DALLES DE FRANCE SPECK PUMPEN SEKO ITALIA S.p.a. HUGO LAHME GmbH HEXAGONE IML BIO UV CHEMOFORM AG BOMBAS SACI S.A. FIP S.P.A. PAHLÉN VÁGNER POOL DINOTEC ESPIROFLEX PLASTICA GRIFFON - BISON INTERNATIONAL HAYWARD ZODIAC POOL CARE FLEXINOX, S. A. BS POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.