VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Hotová jídla

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

DOPRAVNÍ OMEZENÍOmezení provozu na příjezdových komunikacích do firmy Vágner Pool

Nabídka práce - Technický specialistaTechnický specialista tepelných čerpadel

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SPECK PUMPEN ESPIROFLEX IML CHEMOFORM AG BS POOL PROPULSION SYSTEMS BIO UV SEKO ITALIA S.p.a. DLW Flooring GmbH BOMBAS SACI S.A. PAHLÉN DINOTEC FIP S.P.A. HUGO LAHME GmbH VÁGNER POOL ZODIAC POOL CARE FAIRLAND ELECTRIC Ltd. DALLES DE FRANCE HAYWARD HEXAGONE PLASTICA KRIPSOL EXPORT S.L. GRIFFON - BISON INTERNATIONAL FLEXINOX, S. A.

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.