VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs


Aktuálně

Náhradní dílyPo přihlášení v levém menu nově naleznete sekci náhradních dílů

Projekt ÚSPORY ENERGIÍ V AREÁLU FIRMYje spolufinancován Evropskou Unií.

Nabídky práceAktuální nabídka práce

Stánek s občerstvením13.9.2018 STÁNEK UKONČIL SVŮJ LETNÍ PROVOZ

Nabídka práce - Technicko-obchodní asistent prodejeTechnicko-obchodní asistent prodeje

 

DODÁVÁME ZBOŽÍ TĚCHTO VÝROBCŮ DALŠÍ...
SPECK PUMPEN DINOTEC GRIFFON - BISON INTERNATIONAL IML PLASTICA HAYWARD HEXAGONE DLW Flooring GmbH ESPIROFLEX FIP S.P.A. PAHLÉN PROPULSION SYSTEMS FLEXINOX, S. A. KRIPSOL EXPORT S.L. HUGO LAHME GmbH SEKO ITALIA S.p.a. DALLES DE FRANCE BIO UV BOMBAS SACI S.A. CHEMOFORM AG FAIRLAND ELECTRIC Ltd. BS POOL ZODIAC POOL CARE VÁGNER POOL

Vágner Pool s.r.o., největší výrobce, dovozce a distributor bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v ČR. Jsme ryze česká společnost s více než 17-ti letou tradicí, se sítí nezávislých prodejců bazénové technologie a stavitelů bazénů působících na území ČR, celé Evropě i mimo ní. Zastupujeme nejvíce zahraničních firem podnikajících v bazénovém průmyslu. Plus pro Vás jsou naše dlouholeté zkušenosti a odborně vyškolený specializovaný personál schopný Vám kvalifikovaně poradit.

Specializujeme se na výrobu a prodej kvalitních produktů s dlouhodobou životností za odpovídající cenu dle standardu SVPVP. Téměř každý zapuštěný bazén v ČR obsahuje minimálně jednu funkční součást od nás. Jsme mimo jiné dodavateli: čerpadel, filtrací, ohřevů vody.