VELKOOBCHOD S BAZÉNOVOU TECHNOLOGIÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍM

cs

Nabídka práce - Servisní technik

Požadujeme:
  • Výborný zdravotní stav, fyzickou zdatnost a manuální zručnost, spolehlivost, týmovou spolupráci, flexibilitu a loajalitu
  • Výhodou (NIKOLIV PODMÍNKOU) odpovídající technické vzdělání (elektro, strojní, chlaďař)
  • PC - základní znalost
Náplň práce:
  • Příjem zařízení k reklamaci či opravě.
  • Osobní a telefonická komunikace se zákazníkem.
  • Servis/oprava zařízení.
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou a technická podpora týmu i zákazníků.
  • místo výkonu práce - 95% v naší firemní dílně (nejedná se o servis v terénu)

Nabízíme:
  • Stabilní práci v přátelském kolektivu.
  • Poukázky na stravování.
  • Možný nástup ihned.
  • Placené přesčasy.
  • Osobní finanční ohodnocení.
  • Jednosměnný provoz od pondělí do pátku!
  • Možnost zaučení v případě kandidátů bez zkušeností.

V případě zájmu prosím kontaktujte prosím:
Anna Nachtmannova
+420777952393
anna.nachtmannova@vagnerpool.com